۱- مشتریان جهت خرید ، پرداخت ، دسترسی و گارانتی محصولات، موظف به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سایت هستند .
۲- فروشگاه از پاسخ به سؤالات آموزشی معذور است و صرفاً به سؤالاتی که مربوط به کیفیت و مشخصات فنی محصولات باشد پاسخ می‌دهد.
۳- فروشگاه مسئولیتی در قبال نواقص احتمالی سیستم درگاه بانکی، تراکنش‌های ناموفق و شبکه اینترنت ندارد.
۴- مدیر فروشگاه، تنها مرجع تأیید، حذف، ویرایش و درج مطالب مطرح شده از سوی مشتریان در پنل کاربری و نیز بخش نظرات هر محصول و محتوا محسوب می‌شود.
۵- خریداران و بازدیدکنندگان حق درج مسائل نامرتبط، غیراخلاقی و خلاف شئونات اسلامی و ملی در پنل کاربری و همچنین بخش نظرات را ندارند و بدیهی است که بخش پشتیبانی و ارتباطات نسبت به حذف این نوع مطالب درنگ نخواهند نمود.همچنین فروشنده ، جلوگیری از درج نقدهای نادرست و غیر فنی و مطالب خارج از چهارچوب فروشگاه را حق خود می‌داند.
۶- خریدار باید در انتخاب محصول دقت کافی را لحاظ نماید. درصورت خرید اشتباه یک محصول به هیچ عنوان امکان عودت وجه مقدور نیست.
۷- فروشگاه اینترنتی خودروتاپ،حلقه اتصال مستقیم خریداران محترم از یک سو و نمایندگیهای مجاز محصولات مرتبط با صنعت خودرو از سوی دیگر می باشد.این شیوه باعث حذف دلالان شده و آسودگی خاطر مشتریان را فراهم می آورد.بدین ترتیب خودروتاپ فاقد سیستم انبارگردانی می باشد و سفارش شما پس از دریافت،به نماینده مرکزی محصول مربوطه جهت تامین و ارسال کالا گزارش می شود.درصورت عدم موجودی،مراتب به مشتریان اطلاع رسانی شده و عین مبلغ پرداختی مسترد می گردد.
۸- هزینه ارسال کالا(هزینه پستی) به عهده مشتری بوده و بر اساس تعرفه محاسبه میگردد.
۹- تمامی کالاها و خدمات وبسایت فروشگاه خودروتاپ به آدرس https://khodrotop.com/ حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.هرگونه کپی برداری از محتوای سایت با ذکر منبع بلامانع است.
۱۰- قیمت درج شده کالاها،بر اساس نوسان ارز متغیر می باشد و قیمت نهایی قبل از ارسال مرسوله به خریدار اعلام می شود تا درصورت نیاز،مابه التفاوت آن مطابق نرخ روز از خریدار دریافت گردد.بدیهی است نرخ اقلامی که در پایان وقت اداری ماقبل ایام تعطیل خریداری شوند،مطابق نرخ روز بعد از تعطیلات محاسبه خواهد شد .
۱۱- خرید شما مشتریان عزیر منوط به پذیرش مفاد فوق است که قبل از شروع پرداخت وجه، آگاهی از آنها را در بخش خود تیک زده و قرائت قوانین را تأیید می‌نمایید.بنابراین فروشگاه هیچگونه عذری مبنی بر عدم اطلاع شما از قوانین را نمی‌پذیرد.