اخبار خارجی خودرو, خودرو و تکنولوژی

لامبورگینی اوروس تاپ کار، قدبلندی خارج از حدومرز!

لامبورگینی اوروس تاپ کار، قدبلندی خارج از حدومرز!

اوروس برجسته‌ترین شاسی‌بلند بازار است. با ظاهری مشابه جنگنده‌ها، قطعاً اوروس محصول ناب لامبورگینی بوده و هر زمانی که خودرو را مشاهده کنید پی به ریشه‌ی ایتالیایی آن خواهید برد.

البته هیچ خودرویی حتی اوروس به‌صورت استاندارد نظر همه‌ی افراد را به خود جلب نمی‌کند و این موضوع درباره‌ی کمپانی‌های تیونینگ کاملاً صدق می‌کند. تاپ کار از جمله‌ی اولین تیونرهایی است که کار خود روی این شاسی‌بلند اسپورت ایتالیایی را به اتمام رسانده است. اولین بار در اواخر سال پیش بود که این پروژه را مشاهده کردیم و حالا ویدئویی جدید از تغییرات سوپر شاسی‌بلند لامبورگینی منتشر شده است.

این خودروی ویژه که مشاهده می‌کنید رنگ بدنه‌ی زرد و قطعات سفارشی در جلو، عقب، کناره‌ها و کابین دارد. حتی زیر کاپوت هم تغییراتی را تجربه کرده است.

با نگاه به عقب خودرو شاهد نصب دیفیوزر فیبر کربنی تاپ کار با عناصر زرد رنگ خواهید بود. همچنین برخی متریال فیبر کربنی در زیر چراغ‌های عقب بکار رفته است. در بالای شیشه‌ی عقب هم با کمی دقت خواهید توانست اسپویلر کربنی با دو تیغه‌ی گیرا در هر سمت را تشخیص دهید.

اما زمانی که به پروفایل جانبی برسید شاید عناصر گیراتری را مشاهده کنید. تاپ کار یک دست رینگ‌های متمایز را نصب کرده و سپس به سراغ بچه گلگیرهای فیبر کربنی رفته است. همچنین در پانل سه‌چهارم جلو از متریال فیبر کربنی استفاده شده تا به شما یادآوری کند که این یک اوروس استاندارد نیست.


نهایتاً باید به کاپوت فیبر کربنی این شاسی‌بلند قلدر اشاره کنیم. ورودی‌های هوای کربنی و اسپلیتر جلو از دیگر اصلاحات بصری این خودرو به شمار می‌روند.

نویسنده و مترجم: شاهین احمدزاده_پدال

بازنشر: حسین رضا لاسجردی_خودروتاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *